Kontakt

eTermo-Inwest Sp. J.
ul. Bojkowska 37, 44-101 Gliwice
tel./fax: 0 32 461-22-66
tel./fax: 0 32 461-22-67
e-mail: biuro@etermo.pl

facebook

Tu jesteś: Strona Główna / O firmie
O firmie

Zastanawiasz się, czego możesz oczekiwać po naszej firmie? Nie będziemy przekonywać Cię, że jesteśmy najlepsi - po prostu sam się przekonaj, rozpoczynając z nami współpracę już teraz!

            Specjalizujemy się w:

  • Profesjonalnym doradztwie technicznym;
  • Kompletacji dostaw;
  • Doborze urządzeń;
  • Projektowaniu;
  • Usługach wykonawczych;
  • Serwisie urządzeń.

W skład naszej oferty zaliczyć można produkty tak znakomitych producentów jak Emerson Process ManagementDanfoss, Honeywell, Parker, Turck, Siemens, Endress+Hauser, Zamkon, Wakmet, FAG, Chemitex, Andrex, Polna i wielu innych.

Znajdą Państwo tutaj nie tylko armaturę, automatykę przemysłową, chłodniczą czy ciepłowniczą, aparaturę łączeniową, ale również pompy, hydraulikę siłową, węzły cieplne itp.

      Wykształcona kadra inżynierska świadczy usługi na najwyższym poziomie, a zasięg działania firmy opiera się w głównej mierze na kompleksowej obsłudze przemysłu, stref ekonomicznych oraz wyspecjalizowanych firm OEM. Tematy próżni i ultrawysokiej próżni to również dziedziny funkcjonowania firmy, zaraz obok doboru i dostawy urządzeń do instalacji przeciwpożarowych oraz systemów wysokociśnieniowych i tryskaczowych do różnego typu aplikacji.

      Uzasadnieniem naszej różnorodnej działalności jest obsługa tak znakomitych firm jak KGHM Polska Miedź, Polska Grupa Energetyczna, Tauron, Grupa Azoty, ArcelorMittal Poland S.A., GM Poland, Foster Wheeler Polska, Kirchoff, Metro Warszawskie, Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej i wiele innych.

            Celem naszej firmy jest pełne zadowolenie Klienta. Wysoka jakość oferowanych przez nas produktów, elastyczność współpracy z pewnością dostarczy Państwu satysfakcji
i poczucie bezpieczeństwa.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!